VIII Targi eHandlu w Poznaniu

M40 targi e-handlu w Poznaniu

Już za kilka dni, 24 marca, ruszają VIII Targi eHandlu w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na tegorocznych targach w Poznaniu wystawi się aż 110 firm z branży e-Commerce, w tym także M40.pl. Znajdziecie nas na stoisku B12.

Targi eHandlu w Poznaniu to niepowtarzalna okazja do spotkania największych sław z dziedziny logistyki, e-commerce, seo, hostingu, pozycjonowania, płatności internetowych i innych branż związanych z e-marketingiem i e-commerce. W tym roku M40.pl stanie na targach obok takich firm jak DPD, Komputronik, DHL, Dotpay, Przelewy24, Poczta Polska, PayU czy Ceneo. Także w tym roku na targach zadebiutuje 30 firm, które nigdy wcześniej nie brały udziału w tego typu imprezach. Organizatorzy przygotowali także serię wykładów tematycznych, prelegentami będą w tym roku m.in.:

– Marek Włodarczyk z optivo,
– Rafał Roszak z Beyond.pl,
– Piotr Guziur z Marketing Online,
– Wojciech Wrociński z Reklamowygadzet.pl,
– Damian Szczurek z testuj.pl
– Dominika Gankowska z Paczkomaty InPost,
– Mariusz Wesołowski z Raben,
– Łukasz Duda z Netsprint,
– Sławomir Żurawski z Poczty Polskiej.

Będą opowiadać o nowościach i trendach w e-Commerce, tłumaczyć prawa jakimi żądzą się sklepy internetowe oraz na podstawie case study wytykać błędy i wskazywać poprawne rozwiązania także z zakresu pozycjonowania, SEO oraz SEM.

Udział zarówno w targach jak i w wykładach jest całkowicie bezpłatny, jedyne co trzeba zrobić to zarejestrować się na stronie targiehandlu.pl. Liczba miejsc na prezentacjach jest ograniczona, więc trzeba się śpieszyć!A

M40.pl znajdziecie na stanowisku B12. O, tutaj:

M40 targi e-handlu w Poznaniu

Zapraszamy i do zobaczenia na miejscu!

VIII Targi eHandlu w Poznaniu
Oceń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


osiem − siedem =