Pierwsza edycja targów e-meeting już za nami!

Zgodnie z licznymi analizami rynku e-commerce, Polacy coraz częściej kupują w sieci. Wpływ na coraz większą popularność e-sklepów ma oszczędność czasu, którą zapewniają, ale też szeroki wybór i często niższe ceny produktów. Potencjał w handlu elektronicznym i mobilnym dostrzegają również Katowice. To właśnie tam w tym roku po raz pierwszy odbyły się targi e-commerce i m-commerce.

Jak podaje organizator – w targach wzięło udział 70 wystawców. Nie mogło tam zabraknąć również M40.pl. Poranne godziny nie zwiastowały jeszcze dużego ruchu. Choć targi były mniejsze niż poznańskie, które całkiem niedawno odwiedziliśmy, poznaliśmy wiele ciekawych branż i mnóstwo interesujących ludzi. Niektórzy klienci mieli całkiem sporą wiedzę na temat marketingu internetowego, inni dopiero stawiali w nim swoje pierwsze kroki. Z każdym staraliśmy się zamienić choć kilka słów i opowiedzieć o szerokim spectrum usług, które świadczymy – od optymalizacji strony po e-PR.

Największym zainteresowaniem cieszył się nasz konkurs, w którym wyłoniliśmy 6 szczęśliwych zwycięzców. Uczestnicy mieli szansę wygrać vouchery na pozycjonowanie ich stron lub sklepów o łącznej wartości 5 500zł!

Nasze pierwsze wrażenia z nowego przedsięwzięcia są pozytywne. Wróżymy duży rozwój targów e-meeting w przyszłości, na których z wielką przyjemnością pojawimy się w kolejnych latach.

Poniżej krótka fotorelacja z targów:

zdj2

zdj3

zdj4

zdj1q

Pierwsza edycja targów e-meeting już za nami!
Oceń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


× cztery = szesnaście