III edycja Targów Rozwiązań IT,E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT w Krakowie

III edycja Targów Rozwiązań IT,E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT w Krakowie

Targi w Krakowie nie były dla nas jedynie szansą na zaprezentowanie swojej oferty  (tj. pozycjonowanie, linki sponsorowane, content marketing, social media itp.) . Mieliśmy także okazję na poszerzenie swojej wiedzy. Poznaliśmy wiele ciekawych i nowatorskich rozwiązań z branży IT. To co nas niezwykle zainteresowało to między innymi zdjęcia produktowe 360°. To jedyne takie targi z pogranicza branż”mobile, IT oraz e-commerce w południowej Polsce. Na nich zostają zaprezentowane najnowsze osiągnięcia sprzętu mobilnego oraz narzędzi biznesowych, które pomagają nam w pracy, jak i w domu.

targi 2016 kraków
Przedstawiciele naszej firmy mieli przyjemność uczestniczyć w wielu prelekcjach. Mogliśmy posłuchać teoretyków branży IT, ale także osób, które praktykują te głoszone teorie i mogą podzielić się swoim doświadczeniem. Ilość wiedzy była równie ogromna, co pasja prelegentów, więc nie było mowy o nużących przemówieniach.
Dzięki obecności wielu firm, których usługi są skierowane do sklepów internetowych mogliśmy przejrzeć najnowsze technologie jakich używa się w aplikacjach mobilnych. Wymiana doświadczeń to jedna z najefektywniejszych dróg do osiągnięcia sukcesu.
Krakowskie targi były dość kameralne, ale dzięki temu dla każdego klienta mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby przeanalizować naszą ofertę pod kontem jego potrzeb. Mieliśmy także możliwość poznać innych, inspirujących wystawców, którzy chętnie dzielili się z nami swoimi pomysłami, dzięki czemu podejmowaliśmy twórczą dyskusję.
kraków targi 2016
To wydarzenie co roku przyciąga coraz większą uwagę miłośników nowinek technologicznych. Każdy kto chce zapoznać się z obecnie panującymi trendami w branży reklamowej lub e-handlu powinien je odwiedzić.

#m40.pl #targim40.pl #targiblog

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej obecności na tych Targach? Zapraszamy na :

Google +
Targi
Facebook
Instagram

 

III edycja Targów Rozwiązań IT,E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT w Krakowie
Oceń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


× trzy = dziewięć