M40 na IX Targach eHandlu w Warszawie

eHandel to obecnie jedna z najpopularniejszych form sprzedaży. W 2014 roku wartość sprzedaży detalicznej w sieci wyniosła aż 24 miliardy złotych. Sprzedaje się już nie tylko małe produkty, ale także nieruchomości i usługi. Rozwój tej branży z roku na rok jest coraz większy, a każda rozwijająca się dziedzina potrzebuje przestrzeni, w której jej przedstawiciele będą mogli wymienić się doświadczeniami.

IX-targi-ehandlu

Targi są jedną z najstarszych form komunikacji handlowej. Przez lata ich wpływy na rynek znacząco się zwiększył, a wystawiające się na nich firmy mogą wiele zyskać. Oprócz pozyskania nowych klientów można bezpośrednio porozmawiać z odwiedzającymi i poznać opinie o swoim przedsięwzięciu. W tak dużym skupisku firm możliwe jest również poznanie oferty konkurencji i wymiana doświadczeń. M40 chętnie bierze udział w targach i zawsze staramy się, aby nasza oferta  (tj. pozycjonowanie, linki sponsorowane, content marketing, social media itp.) była atrakcyjna dla zwiedzających.

Podczas IX już edycji targów eHandlu w Warszawie mieliśmy niewątpliwą przyjemność zostać jednym z wystawców. Dzięki obecności na targach poznaliśmy wielu inspirujących ludzi. Niektórzy z nich już od dawna poruszają się w świecie Internetu, a inni dopiero rozpoczynają swoją przygodę w byciu on-line.

Targi w Warszawie przyciągnęły wielu zainteresowanych i miłośników branży handlu internetowego. Cieszymy się, że spora część z nich zainteresowała się naszym stoiskiem i mogliśmy porozmawiać z nimi o pozycjonowaniu, social mediach i content marketingu.

Odwiedzający targi mogli wziąć udział w organizowanym przez nas konkursie wizytówkowym. Z konkursu skorzystali również wystawcy zainteresowani naszymi usługami. Nagrodą w konkursie była możliwość wylosowania jednego z pięciu voucherów na pozycjonowanie strony lub sklepu.

Nie możemy doczekać się kolejnych edycji targów eHandlu. Mamy nadzieję na ciągły rozwój i poznawanie branży, tak abyśmy z roku na rok pojawiali się prezentując coraz lepszą ofertę.

#m40.pl #targim40.pl #targiblog

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej obecności na tych Targach? Zapraszamy na :
Google +
Targi
Facebook

M40 na IX Targach eHandlu w Warszawie
Oceń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


dziewięć − cztery =