Konferencja Rozwój by Poznań

Rozwój by Poznań to kolejna, trzecia już, konferencja z cyklu imprez organizowanych przez MWMarketing. Tym razem mieliśmy okazję skorzystać z wiedzy i doświadczenia  prelegentów prezentujących rożne podejścia do tematu rozwoju osobistego. Uczestnicy konferencji , tak jak podczas  poprzedniej edycji, spotkali się w Nobel Tower na poznańskich Jeżycach.

Prowadzący – Marta Chłodnicka i Jakub Staniszewski profesjonalnie  i z humorem od początku zadbali o dobre samopoczucie uczestników spotkania. To w dużej mierze dzięki ich umiejętnościom wszyscy czuliśmy się współtwórcami tego niezwykłego wydarzenia.

Jako pierwsza swoje wystąpienie miała Joanna Janowicz – strateg marki, coach, specjalistka PR. Joanna z dużym zaangażowaniem i jak zawsze pełna pozytywnej energii, przekazała nam bardzo ważną ideę – pewność siebie jest gwarancją sukcesu, a co najważniejsze, można się jej nauczyć.  Dostaliśmy konkretne wskazówki jak pracować nad pozytywnym postrzeganiem samych siebie oraz otaczającego nas świata.

O aspektach dobrej komunikacji w biznesie mówiła Laura Kozowska – pisarka, sprzedawca i trener sprzedaży. Jej prelekcja pokazała jak wiele zależy od naszych zdolności interpersonalnych, jak ważne jest dostosowanie sposobu komunikacji zarówno w biznesie jak i w życiu osobistym.

Rozwój osobisty to nie tylko praca nad emocjami, ale także nowe, bardzo konkretne umiejętności, takie jak posługiwanie się językami obcymi. O najnowszych trendach w metodach nauczania języków obcych opowiadała Agata Gorzelana, lektor, filolog angielski i rosyjski, właścicielka szkoły językowej „LC Language Consulting”.

Zasady robienia profesjonalnych prezentacji biznesowych przedstawił nam Tomasz Jankowski. Bardzo konkretnie i do natychmiastowego zastosowania w praktyce przekazał wiedzę przydatną każdemu, dla kogo wystąpienia biznesowe są częścią działalności zawodowej.

Było o umyśle i duszy, było też o ciele – wszak jesteśmy jednością. Zasady prawidłowego używania najważniejszego narzędzia jakie mamy do dyspozycji – naszego ciała – przybliżył Mateusz Solecki, trener personalny, specjalista od treningu funkcjonalnego.  Przekonał publiczność, że warto zwrócić uwagę, jak korzystamy z tego najcenniejszego narzędzia.

O stresie i zarządzaniu swoim wewnętrznym stanem mówił Paweł Sokołowski – praktyk w dziedzinie zdrowego, zrównoważonego stylu życia, od lat zgłębiający tematy energii i medytacji. Wg Pawła warto przyjrzeć się, czy nasze życie przebiega w harmonii z tym co zewnętrzne, a tym co w jest w nas.

Kiedy jesteśmy spójni wewnętrznie, zdrowi i pewni siebie osiąganie celów przychodzi nam łatwiej. Wystarcz y tylko znać pewne zasady jak pracować, aby cele były naszym stałym motywatorem. Jak osiągać to, co założyliśmy doskonale pokazuje nam Justyna Broniecka-Klim – przedsiębiorca, manager, trener biznesu.

O realizacji celów i o swoich sukcesach na tym polu opowiedziała nam na koniec Monika Honory. Monika to osoba niezwykła, która swoją słabość przekuła w największy sukces. Dzięki Monice wiemy już, że wielkie przemiany są możliwe zawsze i do osiągnięcia przez każdego. Monika doradza i motywuje w obszarze redukcji masy ciała. Jesteśmy przekonani, że jej wystąpienie na długo zapadnie uczestnikom  w pamięci jako wspaniała lekcja wiary i determinacji.

Czujemy się zaszczyceni mogąc po raz kolejny wspierać  i uczestniczyć w konferencji z cyklu by Poznań. Po trzech edycjach jesteśmy pewni, że są to niesamowite spotkania – pełne dobrej energii, inspirujących wykładów i rozmów, a co szczególnie ważne odbywające się w atmosferze sprzyjającej nawiązywaniu autentycznych kontaktów z niezwykłymi ludźmi.

rozwoj by

zwojbypoznan

 

Konferencja Rozwój by Poznań
Oceń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


osiem − jeden =