Konferencja Marketing by Poznań okiem M40

Konferencja Marketing by Poznań

Bywają okazje, których zwyczajnie nie wolno przegapić, zwłaszcza takie jak Konferencja Marketing by Poznań, która odbyła się 2 grudnia 2015 roku w Poznań City Park.

Jest mnóstwo powodów, dla których wielu ludzi myśli, że są niekreatywni. Z naszego doświadczenia wynika, że jednym z nich, jest brak odpowiednich wydarzeń branżowych, na których mogliby spotykać osoby, stanowiące dla nich inspirację.

Na szczęście Marketing by Poznań to inicjatywa, która robi różnicę. To przede wszystkim przestrzeń, umożliwiająca spotkanie osób pasjonujących się marketingiem internetowym. Dzięki takim spotkaniom możemy wymienić się własnym doświadczeniami oraz nawiązać inspirujące kontakty.

Z wielką przyjemnością dołożyliśmy cegiełkę do tego, aby Marketing by Poznań zadowolił uczestników, nawet tych najbardziej wymagających. Naszym głosem był Maciej Jeżewski, który przygotował prelekcję dotyczącą pozycjonowania, na którym znamy się jak mało kto.

Niecałe 20 lat temu jedynie eksperci od fizyki słyszeli o terminie World Wide Web. Dziś swoją stronę internetową, mają nawet koty. Konkurencja jest ogromna, dlatego tak ważne jest to, aby zadbać o mocną pozycję własnego biznesu w Internecie. To chcieliśmy uświadomić naszym słuchaczom, a obserwując ich reakcje mamy pewność, że osiągnęliśmy założony przez nas cel.

Z naszej strony, chcielibyśmy bardzo podziękować innym prelegentom za inspirujące wystąpienia, a organizatorom życzymy, aby ich inicjatywa zawitała do miast w całej Polsce. Do zobaczenia za rok!

Marketing by Poznań

Marketing by Poznań

Marketing by Poznań

Konferencja Marketing by Poznań okiem M40
Oceń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


− osiem = jeden