I Międzynarodowy Kongers Liderów Biznesu, Wrocław 2016

W ubiegłym tygodniu uczestniczyliśmy w I Międzynarodowym Kongresie Liderów Biznesu. Konferencja odbyła się w pięknym wrocławskim Narodowym Forum Muzyki.

Niekwestionowaną gwiazdą kongresu był Brian Tracy – najbardziej znany na świecie mówca motywacyjny, ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego oraz zawodowego. Brian z właściwą sobie lekkością i humorem dał nam konkretne wskazówki jak osiągnąć sukces. To niebywałe ile pozytywnej energii może przekazać nam człowiek, którego życie jest wielkim dowodem na słuszność tezy „chcieć to móc”.

Od Briana dowiedzieliśmy się, jak myślą ludzie sukcesu i czym różnią się od zwykłych zjadaczy chleba. Przekonał nas do sporządzenia listy celów oraz zmotywował do natychmiastowego działania ku ich realizacji. Każdy dostał zestaw podpowiedzi jak pracować, aby mieć poczucie spełnienia, a na gruncie zawodowym być bardziej skutecznym.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji uczestniczyć w seminarium Briana Tracy, to namawiamy Was na udział w takim wydarzeniu. Jesteśmy pewni, że jego słowa mogą zmienić życie i karierę. Wystarczy chcieć 😉

Oprócz Briana Tracy w kongresie prelegentami byli również m.in.:

Mirosław Kłoczko, który przekonywał, że „chcieć” to najważniejsze słowo świata,

Grzegorz Celeban, dzięki któremu poznaliśmy skuteczne techniki zamykania sprzedaży,

Drew O’Malley, świetnie mówiący po polsku Amerykanin przekonywał nas na swoim przykładzie jak wielką moc ma wyznaczanie i wizualizacja celów,

Sebastain Kotow, który twierdzi, że każdy z nas lubi wygrywać i że wygrywania można się nauczyć.

Wisienką na torcie był ponad godzinny wykład Mateusza Grzesiaka, światowej już sławy psychologa i trenera rozwoju osobistego. Mateusz zdradził nam tajniki pracy nad budowaniem marki osobistej.

Cały dzień z tuzami coachingu dał nam z całą pewnością potężny zastrzyk pozytywnej energii oraz całą masę materiału do pracy nad lepszymi wersjami nas samych.

brian tracy

brian1

I Międzynarodowy Kongers Liderów Biznesu, Wrocław 2016
Oceń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


dziewięć − pięć =