E-solutions okiem M40

Nasza firma często odwiedza Warszawę, aby uczestniczyć w targach, na których mamy możliwość promować swoje usługi. Tym razem nie było inaczej, więc w dniach 16-18 lutego 2016r. Pojawiliśmy się na targach e-commerce E-Solutions.

Oprócz niesamowitej atmosfery mieliśmy jak zwykle okazję poznać niezwykłych osób. Klienci chętnie odwiedzali nasze stanowisko i pytali o oferty pozycjonowania stron www, które będą najlepiej pasowały do ich przedsiębiorstw.

Oprócz nawiązywania nowych kontaktów z osobami zainteresowanych naszą oferta mieliśmy okazję uczestniczyć w konferencji, na której mogliśmy poruszyć tematy z dziedziny e-commere oraz omnichannel.

Równolegle prowadzono targi eventowe i Rema Day, dzięki której hala zmieniła się piękny, baśniowy raj. Przechadzały się po niej bajkowe księżniczki, postaci z filmów, a także zostały zaprezentowane projekty, nieco egzotycznych, sukienek wykonanych z balonów.

1

Podczas targów skorzystaliśmy z wiedzy Mariusza Grzesiaka, który jest trenerem rozwoju osobistego i autorem książek z zakresu psychologii sukcesu, zmiany i reakcji, a także inteligencji emocjonalnej. Przeprowadził on prelekcję na temat zagadnień związanych z obsługą klienta. Otrzymaliśmy od niego wiele cennych rad, które chcemy zastosować w M40.

Po dniu wypełnionym zdobywaniem wiedzy i poznawaniu nowych klientów przyszedł czas na równie emocjonujący wieczór. Bankiet, który zorganizowano dla wystawców zakończył się koncertami zespołów wykonujących covery, pokazami pirotechnicznymi. Gwoździem programy był bardzo udany koncert Czesława Mozila.

2

Targi E-Solutions były jednymi z najlepszych w jakich mieliśmy okazję uczestniczyć. Wynieśliśmy z nich wiele wspaniałych doświadczeń i przydatnych lekcji, bo branża e-commerce nieustannie się rozwija. Cieszymy się, że możemy być częścią tego procesu i tworzyliśmy razem z innymi uczestnikami to ciekawe wydarzenie.

#m40.pl #targim40.pl #targiblog

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej obecności na tych Targach? Zapraszamy na :

Google +
Targi
Facebook
Instagram

E-solutions okiem M40
Oceń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


osiem − trzy =