Targi e-meeting Katowice 2015

e-meeting m40

5 maja w Katowicach odbędą się długo wyczekiwane targi e-commerce i m-commerce. Nasza firma będzie uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Chętnie porozmawiamy i zapoznamy zainteresowanych z naszą ofertą przy stanowisku F3. Zbliżające się targi to okazja, by podyskutować i powymieniać się branżowymi spostrzeżeniami. Jaki jest cel targów? Jak można się zapisać? O tym poniżej.

Mobilny świat prężnie się rozwija. Obszar e-commerce rozkręca się bardzo dynamicznie. Również sektor m-commerce staje się coraz bardziej wzięty. Znacząco zwiększa się liczba umów handlowych zawartych mobilnie. Gałąź ta warta jest zintensyfikowanego zainteresowania i promocji. Z tą myślą przewodnią organizowane są targi 5 maja pod patronem Izby Gospodarki Elektronicznej. W Katowicach będzie można porozmawiać z potencjalnymi kontrahentami, dowiedzieć się o nowinkach z działu marketingu internetowego oraz zaprezentować swój wachlarz możliwości. To idealna okazja do podzielenia się swoimi praktykami z innymi oraz zainspirowania się innowacyjnymi pomysłami. Lista wystawców jest bardzo szeroka. Swoją ofertę zaprezentują, m.in: 3D Gence, Poczta Polska, Paymento, czy nazwa.pl.

Katowice od kilku lat prężnie się rozwijają. Stolica Górnego Śląska jest w czołówce polskich miast jeśli chodzi o przedsiębiorczość, inwestycje i innowacje. To z pewnością jeden z powodów lokacji tego ważnego wydarzenia. Dodatkowo dobre położenie między Wrocławiem, Krakowem a Łodzią nie sprawi trudności w dojeździe z różnych części kraju. Targi odbędą się w supernowoczesnym Międzynarodowym Centrum Kongresowym przy Spodku. Zarówno wystawcy, jak i odwiedzający mogą zarejestrować się na stronie – http://www.e-meeting.pl/.

voucher M40

Dodatkowo do wygrania będą vouchery o łącznej wartości 5500 zł. Bądźcie tam z nami!!!

targi e-meeting Katowice

Targi e-meeting Katowice 2015
Oceń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


× pięć = czterdzieści pięć