Podsumowanie i fotorelacja z targów eHandlu

Ekipa M40.pl Targi eHandlu

Historia organizacji targów w Poznaniu sięga początku lat 20 XX wieku. Są to jedne z najdłużej działających wystaw w Europie. Nie od dziś wiadomo, że historia zobowiązuje, więc władze Międzynarodowych Targów Poznańskich starają się przyciągnąć atrakcyjnych wystawców i rzesze odwiedzających na organizowane przez siebie wydarzenia.

W tym roku to Poznań miał przyjemność gościć targi e-handlu. Wystawcy od wczesnych godzin przygotowywali swoje stanowiska tak, aby z wybiciem godziny otwarcia hali dla zwiedzających, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Liczba osób chętnych do odwiedzenia tegorocznych targów była dużo niższa niż w zeszłym roku w Warszawie. Czy to spowodowane było lokalizacją poza stolicą, nieatrakcyjnością wystawców czy mniejszą skalą przedsięwzięcia – nie wiadomo. Z pewnością jednak nie zwiastuje to końca branży e-handlu, w końcu co roku rynek ten powiększa się o kolejne kilkanaście procent. My cieszyliśmy się z każdej osoby, która zatrzymała się aby z nami porozmawiać. Dzięki niższej frekwencji, mimo dużego ruchu na naszym stoisku, mieliśmy szansę bliżej poznać potrzeby klientów i porozmawiać z nimi nie tylko o naszych usługach. Stworzyliśmy specjalną ofertę tworzenia oraz promocji sklepów internetowych. Największym zainteresowaniem cieszyła się oczywiście oferta kompleksowej promocji sklepów internetowych – klienci chętnie pytali o jej szczegóły, a my dopasowaliśmy propozycję stosownie do potrzeb. Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko, zarówno tym, którzy zdecydują się zostać z nami na dłużej, jak i tym którzy tylko częstowali się firmowymi krówkami serdecznie dziękujemy. Po raz kolejny, dzięki kontaktom ze zwiedzającymi, nasz zespół nabrał nowej energii do pracy.

Kompleksowa promocja sklepu internetowego w M40 obejmuje szeroki zakres usług, począwszy od optymalizacji strony, po e-PR. Targi nie tylko zwiększyły widoczność i zainteresowanie naszą firmą, ale rozmowy z odwiedzającymi zainspirowały nas do nowych przedsięwzięć i stworzenia jeszcze lepszej oferty.

O Poznaniu można napisać, że jest miastem ludzi przedsiębiorczych, skutecznych i ciężko pracujących. I taka właśnie jest Agencja Interaktywna M40.pl .

Targi eHandlu Poznań - M40.pl Ekipa M40.pl Targi eHandlu Targi eHandlu Poznań - M40.pl Targi eHandlu Poznań - M40.pl Targi eHandlu Poznań - stoisko M40.pl Targi eHandlu Poznań - ekipa M40.pl Targi eHandlu Poznań - M40.pl Targi eHandlu Poznań - M40.pl Targi eHandlu Poznań - M40.pl Targi eHandlu Poznań - M40.pl Targi eHandlu Poznań - M40.pl Targi eHandlu Poznań - M40.pl Targi eHandlu Poznań - M40.pl Targi eHandlu Poznań - M40.pl

Podsumowanie i fotorelacja z targów eHandlu
Oceń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


sześć × = czterdzieści dwa