M40 Poznańskim Liderem Przedsiębiorczości!

M40 Liderem!

Z radością ogłaszamy, że XIII edycja konkursu na ”Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” okazała się być dla nas tą szczęśliwą.

1

Konkurs na Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, cieszył się dużym zainteresowaniem wśród poznańskich firm, tym bardziej byliśmy radośni kiedy okazało się, że to właśnie nasza firma została uhonorowana tytułem Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości przez Prezydenta Miasta Poznań oraz Starostwo Powiatowe.

Na uroczystość przybyliśmy podekscytowani, ponieważ samo wyróżnienie spośród grona tylu uznanych firm, było dla nas jak małe zwycięstwo. Moment, w którym ogłaszano wyniki przyprawił nas o szybsze bicie serc. W pierwszej kolejności wyczytywano wyróżnienia, a na końcu  usłyszeliśmy „M40 zostaje Poznańskim Liderem Przedsiębiorczości”.

3

Dodatkowo uskrzydla nas fakt, że jesteśmy pierwszym Liderem od kilku lat, którego siedziba nie znajduje się w Poznaniu, lecz na terenie powiatu poznańskiego.

Bardzo dziękujemy za docenienie naszych starań i tym samym ogromną dawkę motywacji, zrobimy wszystko by godnie nosić ten tytuł i być jeszcze lepszym.

Chcesz dowiedzieć się jak udało nam się zdobyć tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości ?

Zapraszamy na www.m40-lider.pl

 

 

M40 Poznańskim Liderem Przedsiębiorczości!
Oceń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


dwa + dwa =