M40 pojawi się na Targach eHandlu w Warszawie

Targi ehandlu - M40 na targach ehandlu w Warszawie

M40 agencja interaktywna pozycjonowanie stronZ radością informujemy, że M40 weźmie udział w VII Targach eHandlu na Stadionie Narodowym w Warszawie, na których zaprezentujemy się wraz z naszymi rozwiązaniami wspierającymi e-commerce.

Już niebawem, 22-23 października 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie ruszą VII Targi eHandlu, których organizatorem jest fundacja Polak 2.0. Targi skierowane są zarówno do dostawców jak i odbiorców rozwiązań dotyczących handlu elektronicznego. Oprócz formy targowej odbędą się również wykłady w formie cyklu poruszające najróżniejsze aspekty ze środowiska e-commerce. Będzie to ponad 20 wystąpień w 4 blokach tematycznych:

  • SEO/ SEM,
  • PR/ Social Media,
  • wsparcie biznesu,
  • platformy/ narzędzia.

Celem targów jest nie tylko prezentacja firm i rozwiązań, które proponują, ale przede wszystkim szerzenie wiedzy uczestników Targów z zakresu handlu elektronicznego, w skład których wchodzą także warsztaty prowadzone przez specjalistów i profesjonalistów. Wśród wystawców będą firmy m.in. z ofertą oprogramowania czy usług marketingowych, agencje interaktywne i firmy logistyczne.

Poprzednia, VI edycja Targów odbyła się z Poznaniu i zgromadziła pokaźne grono osób zaangażowanych w branżę, M40 na targach eHandlu w Warszawieod dostawców i odbiorców po osoby chcące dowiedzieć się czegoś nowego o e-commerce. Warto wspomnieć, że poprzednie edycje Targów zgromadziły aż 13 000 osób oraz 650 wystawców, nie tylko z Polski.

To pierwsza edycja Targów eHandlu w której weźmie udział M40. Szukajcie nas na stanowisku D8 (mapkę zamieszczamy poniżej), a przed wydarzeniem na stronie: M40 na Targach eHandlu. Na VII Targach staniemy wśród dostawców u boku takich firm jak PayU, Raben, Ceneo czy Poczta Polska. Na Targach zostaną również przyznane Ekomersy 2014 – nagrody branżowe dla najlepiej rozwijających się firm. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem handlu elektronicznego oraz zagadnień z branży SEO i SEM do odwiedzenia nas na Targach. Będzie się działo!

Targi ehandlu - M40 na targach ehandlu w Warszawie

Więcej informacji o VII Targach eHandlu i uczestnikach wydarzenia znajdziesz na stronie Targów – targiehandlu.pl

M40 pojawi się na Targach eHandlu w Warszawie
Oceń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


osiem × = trzydzieści dwa