Konferencja najlepsza w Wielkopolsce – Marketing by Poznań

MarketingByPoznan

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na Konferencję Marketing by Poznań, która odbędzie się 02 grudnia 2015 roku w Poznań City Park. Marketing by Poznań, to dziewięć pasjonujących prelekcji dotyczących marketingu i sprzedaży, które poprowadzą pasjonaci marketingu internetowego.

Podczas prelekcji zostaną poruszone tematy: personal brandingu, content marketingu i wiele innych bez których nie może być mowy o skutecznym marketingu czy sprzedaży. Konferencja została skonstruowana w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie. Dedykowana jest marketerom z ogromnym doświadczeniem, ale również tym, którzy swoją przygodę w świecie marketingu, internetowego w szczególności, dopiero zaczynają. Organizując naszą konferencję chcieliśmy, aby różnorodności w tematach prelekcji zadowoliła najbardziej wymagającego słuchacza.

Marketing by Poznań, to nie tylko prelekcje, to przede wszystkim miejsce, w którym spotkasz ludzi takich jak Ty – w marketingu zakochanych. Nasza konferencja umożliwi Ci spotkanie osób związanych z branżą, wymiany doświadczeń, poszerzenia kontaktów. Konferencja w całości została poświęcona tematyce marketingowej i handlowej. Jako uczestnik podczas prelekcji będziesz mógł uzupełnić swoją wiedzę, zapoznać się z nowymi rozwiązaniami stosowanymi w marketingu czy sprzedaży. To również możliwość poznania nowych trendów jakie panują w branży.

Nie chcemy, abyś był tylko biernym uczestnikiem konferencji, chcemy dać Ci możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami i wiedzą z pozostałymi uczestnikami, dlatego sprawdź nas już 02 grudnia. Czekamy na Ciebie 🙂

Firma MWMarketing aktualnie nie organizuje konferencji marketingowych tylko tworzy i rozwija portal profzone.pl, który jest spisem narzędzi marketingowych.

Konferencja najlepsza w Wielkopolsce – Marketing by Poznań
Oceń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


dziewięć − = dwa