Dlaczego nazwa M40?

nazwa firmy m40

Wielu klientów naszej Agencji pyta na spotkaniach dlaczego nazwa naszej firmy to M40, obecnie (GrupaM40)? Inne firmy konkurencyjne w branży SEO lub w branży tworzenia stron internetowych w nazwach posiadają przedrostki lub przyrostki SEO, web, design itp. W nazwie naszej firmy jest inaczej.

Nazwa M40 powstała już przed rokiem 2010, kiedy troje przyjaciół (w tym obecny założyciel Agencji) prowadzili portal futsalowy o nazwie 40minut.pl (40 minut rozgrywany jest mecz futsalowy). Jako, że firma organizowała również turnieje sportowe i inne imprezy to postanowiono zamienić szyk wyrazów z nazwy 40minut na M40. Nazwa ta była na tyle uniwersalna, że została wykorzystana przez obecnego właściciela firmy i aktualnie jest rozpoznawalną marką w branży pozycjonowania i marketingu internetowego w Polsce.

Inna plotka odnośnie pomysłu na nazwę firmy, która krąży w siedzibie firmy to plotka, że celem firmy jest aby w przyszłości pracowało w niej 40 utalentowanych i ambitnych osób 🙂 Jeśli to prawda to jesteśmy na półmetku osiągnięcia celu.

Najnowsze odkrycie, jednego z bardzo zaangażowanych pracowników naszej firmy jest to, że istnieje gwiazda o nazwie M40. Ciekawe, czy to też było genezą wymyślenia nazwy naszej agencji 😉 Więcej o gwieździe M40 można przeczytać na wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Messier_40

M40 to też 40 powodów dla, których warto współpracować z naszą firmą. Zobacz 40 powodów, dla których warto z nami współpracować.

Obecnie Grupa M40 działa nie tylko jako firma, skutecznie pozycjonująca strony internetowe, ale także w wielu ciekawych projektach w branży marketingu internetowego, jak np. skuteczny-internet.pl, który jest portalem o marketingu internetowym, czy inicjatywa właściciela M40 marketingbiznesrozwoj.pl, który jest blogiem o marketingu, rozwoju i biznesie. Inną ciekawą inicjatywą Grupy M40 jest portal profzone.pl, który opisuje wszelkie narzędzia marketingowe i biznesowe

Dlaczego nazwa M40?
3 (60%) 4 głsów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


trzy − dwa =